Hizmetlerimiz

  
Denetim Hizmetleri

Şirket satış, birleşme, devralma, mal devri, ticari işletme devri gibi süreçlerde, işleme konu şirketlerin hukuki denetiminin yapılması işleri kapsamında şirketin faaliyet konusuna uygun ve incelenecek konularda uzman ekipleri ile incelenecek şirketin boyutu her ne olursa olsun etkin bir şekilde denetim hizmetleri sağlanabilmektedir.

 Uygunluk Denetimi ( Compliance) Hizmetleri 

Özel düzenlenmiş mevzuatı bulunan Bilişim Sektöründeki Ödeme Sistemleri, Telekomünikasyon, E-ticaret gibi alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin mevzuat uyumluluğu için denetim faaliyetleri Gemicioğlu Hukuk Bürosu tarafından yapılmaktadır. Bu faaliyetler bir alım satım süreci kapsamında yapılabileceği gibi Şirketin kendi içerisinde uygunluk denetimi kapsamında yapılması da mümkündür. 

Eğitimler Verilmesi

 Gemicioğlu Hukuk Bürosu Bilişim hukukuna temas eden tüm konularda uzman ortakları, avukatları ve alanında uzman akademisyenler ile birlikte şirketlerin ihtiyaç duyduğu eğitimleri vermektedir. Kişisel verilerin korunması, E-ticaret mevzuatı, İzinli Pazarlama, Çağrı Merkezleri Süreçleri, ETBİS Uygulamaları, E-fatura, E-arşiv, kişiselleştirilmiş pazarlama süreçleri, tüm bu süreçleri kapsayan sözleşme eğitimleri Gemicioğlu Hukuk Bürosu tarafından verilen eğitimlerden bazılarıdır.